Home O nás
O nás Tisk Email

Domovní dorozumívací zařízení patří k základnímu vybavení staveb a jsou používána od počátků praktického využívání elektřiny, ať již se jedná o obyčejný zvonek, domovní telefon nebo v posledních letech videotelefon. Funkční domovní telefon doplněný elektrickým zámkem je nedílným základem úrovně bydlení a významně přispívá k vyšší bezpečnosti obyvatel.

Domovní telefony a vše, co s domovní komunikační technikou souvisí prodáváme od roku 1993. Na rozdíl od jiných dodavatelů, prodávajících převážně produkty jednoho výrobce nabízíme široký sortiment od různých firem, který nenajdete v žádném jiném obchodě. Jsme zaměřeni na zákazníky, kteří nejsou tak bohatí aby si mohli kupovat ty nejlacinější věci. Přesto nabízíme zboží od přijatelné ceny pro každého až po výrobky skutečně luxusní, určené pro ty nejnáročnější zákazníky. Bez ohledu na cenu však všechno, co najdete v naší nabídce má stejně dobrou technickou úroveň, rozdíl je jen v designu a variabilitě. Při konečném výběru si musí zákazník uvědomit, že každý je svého štěstí strůjcem a že kupuje vybavení, které bude jeho nemovitosti sloužit delší dobu a do jisté míry i representovat jeho vkus. Je žádoucí zvážit kromě funkčnosti i estetické hledisko a celkové zakomponování do architektury stavby. Naší snahou je prodávat zařízení nejen technicky spolehlivé, ale v mezích požadavků zákazníka i cenově nejvýhodnější. Proto vám nabízíme zpracování od návrhu řešení, technické dokumentace až po zajištění montáže. Podle přání vám pak dodáme zařízení jako komplet sestavený na míru. Protože stále sledujeme novinky v oboru, náš sortiment se mění a rozšiřuje. U informací staršího data se nezapomeňte před realisací přesvědčit, zda vám nemůžeme nabídnout něco lepšího.

Pro Vaši lepší orientaci je nabídka dělena do několika skupin. Po výběru podle tohoto rozdělení pak můžete zvolit konkrétní typ zařízení podle estetického a cenového hlediska.

Pokud v nabídce typových zapojení nenajdete to, co právě potřebujete, sdělte nám svůj požadavek a nechte to na našem technickém servisu. Nezapomeňte, že

NENÍ TECHNICKÉHO PROBLÉMU, KTERÝ BY NEBYL ŘEŠITELNÝ PODPISEM ŠEKU V PATŘIČNÉ VÝŠI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kačmařík elektro s.r.o., Štěpánská 303/2, 602 00 Brno,

tel: 543 216 333, 604 521 364

kacmarik@kacmarik.cz, www.kacmarik.cz

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Měli byste rádi pod kontrolou, koho pouštíte do domu?

 

Stačí Vám běžný domovní  telefon, kterým se příchozí ohlásí  a Vy ho „na dálku“ pustíte dále?  Nebo požadujete zabezpečení v podobě videotelefonu s vizuální kontrolou příchozího?

Výše zmíněné domovní telefony i videotelefony u nás můžete pořídit. Stačí vyplnit a odeslat příslušný poptávkový formulář, ve kterém udáte požadované parametry systému nebo u nás systém poptat osobně či telefonicky. Na jeho základě Vám pomůžeme vybrat nejvíce vyhovující systém, se kterým budete jistě spokojeni.

V případě Vašeho zájmu můžeme doporučit prověřenou spolupracující firmu, která příslušný systém dodá včetně montáže.

Vzhledem k často značnému množství obsažených komponentů Vám můžeme  garantovat funkčnost a spolehlivost navrženého systému.


Copyright © 2021 kacmarik. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.