O nás

Domovní dorozumívací zařízení patří k základnímu vybavení staveb a jsou používána od počátků praktického využívání elektřiny, ať již se jedná o obyčejný zvonek, domovní telefon nebo v posledních letech videotelefon. Funkční domovní telefon doplněný elektrickým zámkem je nedílným základem úrovně bydlení a významně přispívá k vyšší bezpečnosti obyvatel.

Domovní telefony a vše, co s domovní komunikační technikou souvisí prodáváme od roku 1993. Na rozdíl od jiných dodavatelů, prodávajících převážně produkty jednoho výrobce nabízíme široký sortiment od různých firem, který nenajdete v žádném jiném obchodě. Jsme zaměřeni na zákazníky, kteří nejsou tak bohatí aby si mohli kupovat ty nejlacinější věci. Přesto nabízíme zboží od přijatelné ceny pro každého až po výrobky skutečně luxusní, určené pro ty nejnáročnější zákazníky. Bez ohledu na cenu však všechno, co najdete v naší nabídce má stejně dobrou technickou úroveň, rozdíl je jen v designu a variabilitě. Při konečném výběru si musí zákazník uvědomit, že každý je svého štěstí strůjcem a že kupuje vybavení, které bude jeho nemovitosti sloužit delší dobu a do jisté míry i representovat jeho vkus. Je žádoucí zvážit kromě funkčnosti i estetické hledisko a celkové zakomponování do architektury stavby. Naší snahou je prodávat zařízení nejen technicky spolehlivé, ale v mezích požadavků zákazníka i cenově nejvýhodnější. Proto vám nabízíme zpracování od návrhu řešení, technické dokumentace až po zajištění montáže. Podle přání vám pak dodáme zařízení jako komplet sestavený na míru. Protože stále sledujeme novinky v oboru, náš sortiment se mění a rozšiřuje. U informací staršího data se nezapomeňte před realisací přesvědčit, zda vám nemůžeme nabídnout něco lepšího.

Pro Vaši lepší orientaci je nabídka dělena do několika skupin. Po výběru podle tohoto rozdělení pak můžete zvolit konkrétní typ zařízení podle estetického a cenového hlediska.

Pokud v nabídce typových zapojení nenajdete to, co právě potřebujete, sdělte nám svůj požadavek a nechte to na našem technickém servisu. Nezapomeňte, že

NENÍ TECHNICKÉHO PROBLÉMU, KTERÝ BY NEBYL ŘEŠITELNÝ PODPISEM ŠEKU V PATŘIČNÉ VÝŠI.